Realitní služby

Úvod
Služby
Plánujete prodej nemovitosti a chcete se při tom vydat tou nejlepší cestou? Pak jste na správné adrese! Při prodeji nemovitosti používám ty nejmodernější nástroje, díky kterým prodám vaši nemovitost za maximální cenu.

Díky svým zkušenostem z více než 100 úspěšně zrealizovaných obchodů a právnímu vzdělání umím vyřešit i ty nejsložitější situace kolem vaší nemovitosti. Především jsem potom během celého procesu prodeje vaším  partnerem, na kterého se můžete spolehnout. Rád se s vámi setkám na nezávazné schůzce, kde probereme všechny detaily.
„Jsem tu pro vás a vaši nemovitost nejdu prodávat, ale prodat, ušetřit vám čas a vybojovat pro vás tu nejlepší cenu na trhu.“
Kontaktujte mě

PRODEJ NEMOVITOSTÍ

Hledáte někoho, kdo vám pomůže s rychlým a efektivním prodejem nemovitosti, a to bez jakýchkoliv starostí? Provedu vás celým procesem prodeje vaší nemovitosti od A až do Z.
Nejdříve se důkladně seznámím s vaší nemovitostí.
Následně připravím tu nejlepší formu strategie prodeje a propagace.
Rozeběhne se proces prezentace, prohlídek, dílčí práce okolo a to tak, aby se synergií dosáhlo nejvyšší možné kupní ceny v co možná nejkratším čase.
Společně vybíráme a rezervujeme toho nejvhodnějšího kupujícího.
Už nás čeká jen pár formalit v renomované advokátní kanceláři, kde zpečetíte svými podpisy celý proces.
A jsme u konce, předáme kupujícímu jeho nové vysněné bydlení, vy máte prodáno a peníze na účtu.
Během celého procesu se snažím, aby byla moje práce efektivní. O vše postarám za vás.

Při prodeji nemovitosti pro své klienty zajišťuji:

profesionální fotografie
foto a video prohlídku z dronu
3D virtuální prohlídku
právní 
servis
zpracování půdorysu nemovitosti
tržní odhad

VÝKUP NEMOVITOSTÍ

Spěcháte na prodej, nebo nemůžete čekat, až se prodej vaší nemovitosti zrealizuje standardní cestou? Nevadí. Mám pro vás řešení ! Zajistím výkup vaší nemovitosti za nejvyšší možnou cenu, a to vše do 48h!
Máte rádi rychlé akce a nechce se vám čekat nebo vás trápí špatná finanční situace, kterou potřebujete řešit? Pak pro vás výkup nemovitosti může být tou pravou volbou.
Jedná se zpravidla o situace, kdy nemůžete čekat na peníze z prodeje běžnou cestou nebo na vaší nemovitosti váznou dluhy, exekuce, zástavy či jiné právní vady nebo máte proto svoje vlastní důvody.
V případě, že je po vzájemné domluvě tato varianta pro vás tím nejlepším řešením, zajistím ocenění nemovitosti, na základě kterého dojde k nabídkové ceně odkupu a následné přípravě smluvní dokumentace.
Pokud zde nejsou další překážky, jsme společně schopni to zvládnout do 48h bez jakýchkoliv starostí a závazků pro vás.

Investice

Neustále pomáhám rozšiřovat portfolio pro své stávající klienty, kteří hledají zajímavé investiční příležitosti do nemovitostí podle požadovaných specifik. Přidejte se mezi ně! Najdu i vaši životní investici do realit.
Sháníte nemovitost na investici dle určitých kritérií a nedaří se vám ji najít?
Jste developer a chybí vám ty pravé pozemky pro výstavbu?
Potřebujete uložit peníze do té správné nemovitosti?
Sháním pro investory nemovitosti na míru, buďte i vy mezi nimi!

POTŘEBUJETE REALITNÍHO konzultanta?

MÁTE ZÁJEM o mé služby? NAPIŠTE MI

© 2024 LubosPohl.cz | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů